KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8201057
nr 820 1057
Blandteknik
Sven-Inge Höglund, signerad-87, 63x47
Utrop:
1.500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 april 2013
kl 20:51:26
200 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr